Dziś jest: 21 maja 2018

Dorota Kiwertz

Dorota Kiwertz
Województwo zachodniopomorskie, Okręg wyborczy nr 40
nr 2 na liście

Nazywam się Dorota Kiwertz. Urodziłam się 07.08.1982 roku w Poznaniu. Mieszkam w Wałczu. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Wałczu.

Po ukończeniu szkoły wyjechałam do Poznania i podjęłam pracę w gastronomii. Dwa lata później wróciłam do Wałcza i otworzyłam sklep  branży mięsnej, którą zajmował się mój ojciec – mógł mi wiele pomóc. Po trzech latach wyjechałam do Londynu, nie tak bardzo za pracą, lecz głównie aby poznać Europę. Po urodzeniu się mojego syna  Alberta, uznałam, że dla dobra dziecka lepiej wrócić do Wałcza . Po powrocie  ponownie zajęłam się branżą handlową i wspólnie z ojcem otworzyliśmy nowy punkt handlowy, który prowadzę do dziś.

Aktywnie działam w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców i Kupców Ziemi Wałeckiej, którego prezesem jest mój ojciec Zbigniew Kiwertz. Wspólnie organizujemy i współorganizujemy wiele imprez dla przedsiębiorców, ale również wspomagamy Stowarzyszenia zajmujące się dziećmi niepełnosprawnymi .

Interesuję się polityką, sportem, muzyką. Mając możliwość obserwowania wysoko rozwinięte demokracje, chciałabym aby u nas w Polsce proces demokratyzacji postępował szybciej.

Wybory