Dziś jest: 24 maja 2018

Justyna Ciecióra

Justyna Ciecióra
Województwo podlaskie, Okręg wyborczy nr 24
nr 8 na liście

Nazywam się Justyna Ciecióra. Jestem matką dwójki dzieci - córki Gabrieli i syna Aleksandra. Tą wiadomością dzielę się w pierwszej kolejności, gdyż właśnie z moich dzieci jestem najbardziej dumna.

Od 6 lat mam przyjemność pracować z młodzieżą, ucząc biologii w liceum ogólnokształcącym. Przygotowywanie młodych ludzi do wejścia w dorosłość sprawia przyjemność i ogromne zadowolenie z ich sukcesów, ale jest również bardzo odpowiedzialnym zajęciem. Chcąc sprostać tym wymaganiom, każdą wolną chwilę poświęcam na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

W czerwcu 2000 ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Łochowie, w 2003 Akademię Podlaską w Siedlcach (wydział rolniczy - licencjat: - kierunek biologia o specjalności nauczyciel. W czerwcu 2005 na tej samej Akademii w Siedlcach ukończyłam studia magisterskie. Lata 2006 - 2007 to studia podyplomowe: technika z informatyką na Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku.

Wolny czas poświęcam na odpoczynek z mężem i dziećmi, nigdzie indziej jak na świeżym powietrzu. W taki sposób staram się połączyć przyjemność z zainteresowaniami.

Wybory