Dziś jest: 20 maja 2018

Konrad Kruk

Konrad Kruk
Województwo mazowieckie, Okręg wyborczy nr 18
nr 8 na liście

Startuję w wyborach do Sejmu z Polskiej Partii Pracy. Urodziłem się 16.03.1986 r. w Siedlcach. Wychowywałem się w miejscowości Dąbrówka Stany położonej od Siedlec 15 km, która mieści się  gminie Skórzec. Skończyłem tu szkołę podstawową, a także pobliskie gimnazjum. Byłem w tamtym czasie zawodnikiem miejscowego klubu sportowego Naprzód Skórzec. Po ukończeniu gimnazjum chcąc kontynuować moja przygodę ze sportem uczęszczałem do liceum w Sokołowie Podlaskim gdzie byłem zawodnikiem tamtejszej drużyny Podlasie Sokołów Podlaski.

Kolejnym moim krokiem był wyjazd do Radzynia Podlaskiego, gdzie kontynuowałem naukę oraz byłem zawodnikiem klubu Orlęta Radzyń Podlaski. Po tamtym okresie reprezentowałem ponownie barwy Naprzodu Skórzec, a następnie stałem się zawodnikiem Huraganu Międzyrzec Podlaski.

Obecnie od 2008 roku ( z przerwami) jestem pracownikiem Urzędu Skarbowego w Siedlcach. Poprzez start w wyborach, stawiam sobie za zadanie walkę z nie równościami  społecznymi, wyrównywanie szans młodych pochodzących z biednych regionów, a także reprezentowanie wszystkich, którzy też chcą zrobić dla poprawienia jakości życia wielu rodzin.

 

Wybory