Dziś jest: 25 maja 2018

Katarzyna Natalia Krasuska

Katarzyna Natalia Krasuska
Województwo zachodniopomorskie, Okręg wyborczy nr 41
nr 5 na liście

Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli, pełniąc funkcję asystentki eurodeputowanego profesora Bogusława Liberadzkiego. Pełniąc rolę asystenta byłam odpowiedzialna za sporządzanie sprawozdań z posiedzeń Komisji, przygotowywałam dokumentację, dokonywałam raportów i podsumowań miesięcznych z prac komisji. Byłam odpowiedzialna za prowadzenie biura, umawianie spotkań i konferencji, kontrolowanie projektów unijnych i pozyskiwanie środków finansowych. Zostałam nauczona dokładności, punktualności, a przede wszystkim dobrej organizacji pracy. Poznałam strukturę i funkcjonowanie Parlamentu Europejskiego.  Prowadziłam biuro w pełnym zakresie, począwszy od nadzorowania korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przygotowywania wszelkich dokumentów, pośredniczyłam w sprawach pomiędzy prawnikami, urzędami, bankami, a także dbałam o wizerunek.

Po powrocie do kraju rozpoczęłam pracę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na stanowisku starszego referenta w Wydziale Rozliczeń Kont Płatników Składek. Do moich obowiązków należy przede wszystkim rozliczanie kont oparte na przepisach ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, weryfikowanie i kontrolowanie dokumentów rozliczeniowych, wskazywanie, egzekwowanie zaległości u płatników składek.

Na co dzień posługuję się wieloma ustawami i przepisami z zakresu prawa pracy, prawa karnego oraz prawa administracyjnego.

Wywiad w Radio Szczecin - "W kontrze" - Gość Tomasza Chacińskiego   Zapis wideo rozmowy

Telewizja Pomerania: "Twarzą w twarz"

 

Wybory