Dziś jest: 21 maja 2018

Janusz Jędraszko

Janusz Jędraszko
Województwo dolnośląskie, Okręg wyborczy nr 1
nr 2 na liście

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego z tytułem magistra  - Wydziału Nauk Biologicznych i Ochrony Środowiska. Studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W latach 1990 - 1995 praca w samorządzie pracowniczym. W 2001 zostaje Prezesem Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Osób Bezrobotnych. Od 2005 praca w Powiatowej radzie Zatrudnienia w Jeleniej Górze. Brał udział w Europejskim Programie Pomocy Żywnościowej (PEAD - 2005) oraz w międzynarodowym projekcie Unii Europejskiej - problemy ludzi 50+, obejmującym Francję, Niemcy, Czechy oraz Polskę. Lider projektu "Arbeit und Leben" z Drezna.

W roku 2005 zostaje  członkiem Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia we Wrocławiu. Rok 2006 to projekty: "Rynek pracy, jego potrzeby w zakresie kwalifikacji i szkoleń na Dolnym Śląsku" oraz kolejny udział w PEAD. W 2007 roku udział jako lider w projektach: "Prawo Zamówień Publicznych w Projektach" ,  "Jak założyć Spółdzielnię Socjalną" oraz "Partnerstwo i Współpraca na rzecz budowy nowoczesnego rynku pracy".

W roku 2009 Starosta jeleniogórski powołuje Janusza Jędraszko na członka Powiatowej Rady Zatrudnienia, a Marszałek Województwa Dolnośląskiego na członka Wojewódzkiej Rady Zatrudnienia oraz na członka Społecznej Rady Gospodarczej we Wrocławiu.

Wybory