Dziś jest: 24 maja 2018

Iwona Teresa Grenen

Iwona Teresa Grenen
Województwo dolnośląskie, Okręg wyborczy nr 3
nr 2 na liście

Urodziłam się w Strzelinie, pracuję jako doradca, choć z zawodu jestem położną, a także terapeutą o specjalizacji psycholog alternatywny.

Szkolenie dziennikarskie umożliwiło mi współpracę z Telewizją Strzelin i Expresem Strzelińskim; jako dziennikarka lepiej poznałam mieszkańców naszego regionu i problemy z jakimi borykają się na co dzień.

Interesuje się polityką, psychologią, beletrystyką i wspinaczką górską. Wolny czas najchętniej spędzam z bliskimi i przyjaciółmi, którzy są dla mnie prawdziwym oparciem.

Z Polską Partią Pracy -  Sierpień 80 jestem związana od 7 lat, to  zdecydowana i nowoczesna lewica, do której głównie przekonały mnie postulaty zakładające ochronę miejsc pracy. Od roku pełnie funkcję Zastępcy Przewodniczącego PPP - Sierpień 80 na terenie gminy Strzelin.

Nasz region potrzebuje nowych inwestorów, miejsc pracy oraz polityków którzy pamiętają o sumiennym wypełnieniu złożonych wyborcom obietnic. Jako poseł będę również zabiegała o zwiększenie progresji podatku dochodowego od osób fizycznych i wprowadzenie kwoty wolnej od podatku w wysokości minimum socjalnego. 

Wywiad z kandydatką: Internetowe Słowo Regionu

Wybory