Dziś jest: 20 maja 2018

Agnieszka Maria Mróz

Agnieszka Maria Mróz
Województwo dolnośląskie, Okręg wyborczy nr 3
nr 17 na liście

Od urodzenia mieszkam w Strzelinie, tutaj  pracuję jako kierownik stacji paliw. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ daje mi ona możliwość codziennego kontaktu z mieszkańcami naszego miasta. Mój mąż także pracuje w Strzelinie, a nasz syn chodzi tutaj do szkoły - jestem związana z miejscem, w którym mieszkam i nie są mi obce problemy dotyczące mojego regionu.

Pierwszy raz startuje w wyborach parlamentarnych dlatego mam świeże spojrzenie na wiele spraw związanych z polityką i tym co należałoby zrealizować dla dobra wyborców.

Jestem bardzo aktywną osobą, mimo to zawsze staram się znaleźć czas który mogę poświęcić rodzinie. Razem z synem jeździmy na rowerach, a wieczory spędzamy przy lekturze.

Priorytetem dla mnie jest zagwarantowanie pełnej i bezpłatnej opieki medycznej, dostępnej dla każdego mieszkańca naszego regionu i kraju. Chciałabym aby w Strzelinie żyło nam się lepiej, by mój syn za parę lat mógł znaleźć tutaj pracę i założyć rodzinę, dlatego będę się  starała o nowe miejsca pracy i ochronę środowiska, aby nasze dzieci mogły w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie oferuje nam region strzeliński.

Wywiad z kandydatką: Internetowe Słowo Regionu

 

Wybory