Dziś jest: 21 maja 2018

Daria Małgorzata Wójcik

Daria Małgorzata Wójcik
Województwo mazowieckie, Okręg wyborczy nr 19
nr 17 na liście

Nazywam się Daria Wójcik. Jestem 27-letnią panną i pochodzę z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Urodziłam się w Olsztynie lecz od 23 lat mieszkam w Warszawie.

Tu ukończyłam studia o kierunku Zarządzanie w Hotelarstwie i Gastronomii, otrzymując tytuł magistra. Od tego roku prowadzę własną działalność gospodarczą w branży gastronomicznej. Tego rodzaju zajęcie umożliwiło mi odkryć w sobie zdolności organizacyjno-przywódcze oraz udowodniło sobie własną niezależność.

Z racji moich przekonań w zakresie ekologii, od 5 lat jestem związana z Partią Zielonych, gdzie czynnie uczestniczę w działaniach mających na celu podniesienie świadomości społeczeństwa o problemach społecznych i ekologicznych naszego kraju. Z myślą o lepszej przyszłości następnych pokoleń staram się rozjaśniać młodym ludziom perspektywy poprawy jakości życia dzięki szacunkowi do środowiska naturalnego oraz jego naturalnych zasobów. Jako miłośniczka zwierząt udzielam się w akcjach charytatywnych, pomagając zdobywać środki na ich pomoc.
 

Wybory