Warszawa: Inauguracja kampanii: Wyrzuć Hankę z ratusza!

26.09.2013

Zainaugurowaliśmy warszawską kampanię referendalną. W jej ramach rozdamy milion sztuk ulotek i gazet zachęcających do zagłosowania 13 października za odwołaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz z funkcji prezydent stolicy. Na specjalnej stronie internetowej www.wyrzuchankezratusza.pl działa również licznik odliczający czas do końca referendum, które - mamy też nadzieję - będzie zarazem końcem sławetnej "chytrej Hanki z ratusza"!.

"Odzyskajmy miasto" - transparent z takim napisem trzymaliśmy 25 września na pl. Bankowym. Obecnie to siedziba polityczna Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ale już niedługo! Wszystko w nogach i rękach mieszkańców Warszawy. Wystarczy 13 października pójść do referendalnych urn i zagłosować za jej odwołaniem. Na przekór starym politycznym elitom, które bronią swych ciepłych posadek!

Podpis Gronkiewicz-Waltz znika z banknotów. Czas też na to, by ona zniknęła ze stołecznego ratusza. Jej referendalna eksmisja będzie gwałtowna. Przyda jej się wówczas kask i poduszka, gdy spadać będzie z politycznego, zmurszałego piedestału.

Ale.. Propaganda PO nie śpi. Produkują sobie gadżety nawołujące do bojkotu referendum i szykują się na "wielkie grzybobranie". Grzybów do lasu się nie wiezie. PO jest szkodliwym muchomorem. Hanka broni swego koryta jak tylko może. Wbrew standardom wyborczym nie chciała powołać specjalnych, zamkniętych obwodów wyborczych (szpitale, ośrodki pobytu). Nie wydrukowała także obwieszczeń o referendum. Papier na nie spożytkowała na PR-owe liściki do rodziców przedszkolaków. Nie dajmy się nabrać!

Nasza kampania referendalna będzie trwała do czasu obowiązywania ciszy wyborczej. Codziennie nasi działacze rozdawać będą materiały zachęcające do udziału w święcie demokracji, jakim bez wątpienia jest referendum. Codziennie inna tematyka i inne miejsce. Powodów do wypunktowania HGW jest całe mnóstwo. Zgodnie wyliczali je wczoraj uczestnicy inauguracji kampanii. Różne grupy społeczne i zawodowe mają dość prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Na koniec warto wspomnieć o tym jak bardzo się PO boi. Przed rozpoczęciem naszej akcji bramę wjazdową do warszawskiego ratusza zamknięto... na kłódkę, a przy każdym wejściu postawiono ochroniarzy. Wkrótce (13 października) z tego samego miejsca, przez tą samą bramę wyrzucana będzie Hanka.

Wybory