Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /classes/SEF.class.php on line 271

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /classes/SEF.class.php on line 271

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /classes/SEF.class.php on line 272
Polska Partia Pracy
Dziś jest: 22 lutego 2018

Publikacje

08.03.2012

 

Reforma systemu emerytalnego oparta na podniesieniu wieku emerytalnego, jak wynika z badań przeprowadzonych w 2005 r., a opublikowanych w 2007 r. przez Departament Statystyki ZUS („Analiza wyników badania okresów pobierania emerytur i rent”), jest w praktyce zastosowaniem gułagu do pracującej większości społeczeństwa polskiego.  
03.02.2012

Publikujemy opracowanie, którego autorem jest Ladislau Dowbor. Tekst wart zapoznania - szczególnie teraz, w okresie wzmożonej dyskusji i problemów związanych z ratyfikacją ACTA.

22.12.2011

Wydłużanie wieku emerytalnego, cięcia socjalne - tak w Polsce, jak i w całej Europie, w żadnym wypadku nie zlikwidują problemu narastającego długu publicznego. Europejskie elity to już wiedzą, nie wiedzą tylko co z tym począć. Jedynym wyjściem jest audyt długu, a w efekcie anulowanie jego pasożytniczej, większościowej, części.

25.11.2011

W  numerze 11(69) miesięcznika społeczno-politycznego Le Monde diplomatique - edycja polska (listopad 2011) ukazał się artykuł Dariusza Zalegi - "Dyskretny urok reform" - zapraszamy do lektury.

22.08.2011

Prawie sześć razy więcej pieniędzy z polskiego budżetu idzie na obsługę długu publicznego niż na ochronę zdrowia, aż 19 razy więcej niż na gospodarkę mieszkaniową. Teoretycznie długi trzeba spłacać, ale… skąd się wziął tak gigantyczny dług publiczny i czy aby na pewno trzeba będzie go spłacać, skoro byłoby to kosztem społeczeństwa?

Wybory